Close

Programridning 21 – 23. februar 2020

Vi inviterer klubbens medlemmer til å melde seg på programridning helgen 21 – 23. juni 2020 på Tanum. Vi har igjen vært så heldige å få Kurt Christensen til Tanum den helgen. Kurt Christensen er 4* FEI dommer fra Danmark. Han har hatt flere programtreninger for både danske og norske landslag. I tillegg til mange års erfaring fra nasjonale og internasjonale stevner, har han stor erfaring på unghester og har også dømt unghest-VM flere ganger.

Ridningen vil foregå i ridehuset på Tanum. Det er 30 minutter pr ekvipasje. Etter at påmeldingene har kommet inn setter styret opp liste med ridetid for hver enkelt.

Merk: Man kan ri lørdag eller søndag. Hvis det er nok påmeldte vil det være ridning fredag kveld i tillegg. Du setter opp dine ønsker i påmeldingen.

I lette klasser rir man nasjonale dressurprogram, ellers er det FEI-program som skal benyttes. Det er ønskelig at man ordner med skriver selv.

Vi har satt en liten egenandel på 300,- for å være med på dette. Resten sponses av klubben!

Påmelding gjør dere her: Påmelding til programridning

Velkommen!